Vlaams-Brabant

In 2018 behaalden 46 personen het getuigschrift 'Expert valpreventie bij ouderen', na het volgen van de vierdaagse opleiding ‘Expert valpreventie bij ouderen’ aan het Expertisecentrum Val- en fractuurpreventie Vlaanderen.

Dit expertennetwerk bestaat uit heel wat verschillende disciplines zoals hieronder in de lijst weergegeven.

De experten zijn bereid hun kennis en vaardigheden inzake val- en fractuurpreventie te verspreiden en kunnen gecontacteerd worden voor het geven van vormingen of het leveren van expertise bij bepaalde vragen inzake valpreventie.

Indien u interesse heeft kan u contact opnemen met één van onderstaande personen in functie van de locatie van uw organisatie. Verdere praktische afspraken (inhoud, verloning en onkostenvergoeding, locatie,…) zijn verder af te stemmen met de lesgever zelf.

Provincie Vlaams-Brabant

Naam

Functie

Setting

Regio

Contact

Ingrid Beelen

Kinesitherapeut

Ziekenhuis

Sint-Truiden/ Tienen/ Diest

ingrid.beelen@asster.be;

0473/694819

Caroline Delvaux

Ergotherapeut

Thuis

Verbond Leuven

caroline.delvaux@cm.be;

016/359434

Nele Demonie

Ergotherapeut, verpleegkundige

Thuis

Vlaams-Brabant

info@ergonele.be;

0473/245132

Nele Hostie

Ergotherapeut

Thuis

Tremelo/Aarschot/Rotselaar/Leuven

nelehostie@gmail.com;

0468/225206

Liesbeth Leemans

Apotheker, zelfstandig consulent

Thuis

Leuven/ Tienen

lies.leemans@amace.eu;

0476/215563

Sylvia Moins

Kinesitherapeut

Ziekenhuis

Vlaams-Brabant

sylvia.moins@hotmail.com; sylvia.moins@uzbrussel.be;

024/763862

Nancy Speeckaert

Ergotherapeut

Ziekenhuis

Vlaams-Brabant

n.speeckaert@sintmaria.be;

023/636174

Geertrui Heene Kinesitherapeut WZC Vlaams-Brabant (Oost) geertrui.heene@gmail.com,

0479/010701
 Olivia Vandeput Arts Thuis Leuven - Mechelengroepspraktijktremelo@live.be, olivia.vandeput@live.be

016 53 38 10



keyboard_arrow_up

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

FAQ

{{ popup_title }}

{{ popup_close_text }}

x